banaafra@gmail.com 02122751170
مجری نمای ترمووود
مجری نمای تروموود
مجری روفگاردن
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرا
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۳۹۲

پروژه های همکاری شده با شرکت آرتیمان دیس

گروه مهندسی معماری بنا افرا در پروژه های متعددی با شرکت آرتیمان دیس همکاری داشته است . شرکت مهندسین مشاور آرتیمان دیس یک شرکت طراحی و اجرایی در زمینه معماری می باشد . این شرکت مهندسین مشاور در پروژه های متعدد خود در بخش های مختلف با گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه اجرای نما های ساختمان از قبیل اجرا نما ترمو و نمای چوبی . اجرای نما آلومینیوم کامپوزیت پانل همکاری مشترک داشته است .

شرکت آرتیمان دیس یکی از شرکت های باسابقه و معتبر در زمینه معماری و ساخت می باشد . آرتیمان دیس در بخشی از فعالیت های خود مجری مستقیم بازسازی شعب بانک ملی ایران بوده . که در این راستا گروه مهندسی معماری بنا افرا توانسته افتخار همکاری با این شرکت را داشته باشد .

باز سازی شعبه میدان سید جمال الدین اسد آبادی یکی از پروژه های بازسازی شرکت آرتیمان دیس بوده است که به صورت کامل نوسازی شده است و نمای این بنا پس از طراحی توسط شرکت مهندسی مشاور آرتیمان دیس توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا اجرا شده است . نمای این شعبه ترکیب سنگ و ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل می باشد .

شعبه خیابان سید جمال الدین اسد آبادی پروژه نوسازی دیگری است که گروه مهندسی معماری بنا افرا با شرکت آرتیمان دیس همکاری داشته است . نمای این پروژه نیز ترکیب سنگ در پایه ستون ها و ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل در دیگر بخش های نما است . اجرای تابلوی این شعبه بسیار چالش بر انگیز بوده است و با جزییات بسیاری اجرایی شده است .

بازسازی شعب ولنجک و یوسف آباد از بانک ملی ایران دیگر پروژه هایی بوده است که با شرکت آرتیمان دیس همکاری داشته ایم .

ساخت نمای ساختمان مسکونی جردن واقع در خیابان روانپور . این پروژه دارای نمای چوبی ترمووود می باشد که با چوب های افرا از محصولات نواوود ترکیه اجرای این کار انجام شده است . چوب افرا در دسته چوب های هارد وود به شمار می آید و استحکام و طول عمر بالایی دارد . در این نما از سبک های کلدینگ و لوور استفاده شده است که به زیبایی اجرا شده اند . در روفگاردن این مجموعه یک آلاچیق با نمای چوب ترمو طراحی شده بود که گروه مهندسی معماری بنا افرا این آلاچیق چوبی را به همراه نشیمن و صندلی های ثابت داخلی در ارتفاع مثبت بیست سانتی متر اجرا کرده است . دیوار های این آلاچیق از چوب کاج و کفپوش آن از چوب افرا می باشد .

اجرای نمای ساختمان مرزداران توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا انجام شده است و شرکت آرتیمان دیس طراح این پروژه بوده است . این ساختمان در منطقه مرزداران بنا شده و نمای آن از ترکیب آجر نسور . سنگ و چوب ترمو می باشد .

گروه مهندسی معماری بنا افرا در پروژه های متعددی با شرکت مشاور آرتیمان فعالیت داشته است که بخشی از آنها در این مطلب به حضور شما تقدیم شده اند .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


بازسازی ساختمان دولتی و بانک ها

پروژه های دولتی

بازسازی شعب بانک ها

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت