banaafra@gmail.com 02122751170


خدمات گروه مهندسی معماری بنا افرا


گروه مهندسی معماری بنا افرا فعاليت خود را در سال 1388 آغاز نمود.

مهندسين اين مجموعه از نخبگان فارغ التحصيل دانشگاه های کشور می باشند .ایشان پيش از تشکيل گروه مهندسی معماری بنا افرا در عرصه های معماری و عمرانی مشغول به فعاليت بوده اند . این مجموعه با پشتوانه فنی و علمی و بهره گيری از سالها تجربه همکاری با مجموعه های نامی فعال در زمينه عمرانی کشور در حال خدمت رسانی به جامعه عمرانی می باشد . این مجموعه با بهره گيری از کادر اجرايی زبده ، مجرب و با تجربه جهت پيشبرد و تعالی اين صنعت آماده همکاری می باشند.

گروه مهندسی معماری بنا افرا يک مجموعه مهندسی-معماری در تخصص چندگانه است . در حال حاضر بنا افرا در زمينه های تخصصی متنوع فعاليت دارد . امکان ارائه خدمات تخصصی ويژه در زمينه های مورد نظر و يا يک پارچه در پروژه های مختلف با ابعاد بزرگ و يا کوچک را داراست.

گروه مهندسی معماری بنا افرا دارای سالها تجربه و سابقه در زمینه های کاری خود می باشد . این مجموعه طراح و مجری نما چوب ، طراح و مجری سنگ نما می باشد. از خدمات دیگر این مجموعه طراح و مجری نما ساختمان آجر و سنگ ، طراح و مجری نمای سرامیک خشک است .این مجموعه در کل طراح و مجری کلیه نماهای ساختمانی می باشد . گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه دکوراسیون داخلی نیز فعالیت دارد. این مجموعه طراح دکوراسیون داخلی و بازسازی خانه های قدیمی و بازسازی آشپزخانه و بازسازی منزل می باشد . همچنین این مجموعه در زمینه طراحی و ساخت ویلا های لوکس و کاربردی در مناطق مختلف نیز دارای سابقه و تجربه اجرایی می باشد و در خدمت شما خواهد بود .

خدمات مشاوره معماری
خدمات طراحی معماری دکوراسیون داخلی نمای ساختمان طراحی ویلا
خدمات پیمانکاری ساختمان خدمات ساخت خدمات مجری نما خدمات مجری بازسازی خدمات ساخت ویلا

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


  • همه
  • طراحی و ساخت کارخانه
  • طراحی و ساخت ویلا
  • طراحی و ساخت نما
  • طراحی داخلی و بازسازی
  • پروژه های دولتی
طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نماهای ساختمان

مجری نمای ساختمان

ساخت نما

اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت

طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>
بازسازی ساختمان دولتی و بانک ها

پروژه های دولتی

بازسازی شعب بانک ها

آمار رضایت مشتریان

از طریق این لینک می توانید از طریق نمودار آمار تعداد پروژه های اجرا شده به همراه آمار رضایتمندی کلی کارفرمایان را مشاهده نمایید.

لیست قیمت

در این قسمت لیست قیمت طراحی در بخش های دکوراسیون داخلی ، طراحی نما و پکیج کامل طراحی ویلا جهت اطلاع شما لحاظ گردیده است.

مقالات

در این بخش امکان دسترسی شما به بسیار مقالات مفید در زمینه معماری و بازار ساختمان و شرح بسیاری مفاهیم معماری و عمران موجود می باشد.