banaafra@gmail.com 02122751170

گروه مهندسی معماری بنا افرا

گروه مهندسی معماری بنا افرا در سال 1388 تاسیس شد . فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات معماری و عمرانی آغاز نمود . هم اکنون این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب و بهره گیری از برترین فناوری های روز دنیا در زمینه های معماری و اجرا مفتخر به ارائه خدمات فنی و مهندسی می باشد.

اکنون با گذشت سال ها و سربلندی از اتمام تعداد کثیری از پروژه های عمرانی متعلق به بخش دولتی و غیر دولتی کشور و بهره گیری از تجربیات ارزشمند، مفتخر به کسب رضایت کارفرمایان گرامی می باشیم . گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه مدیریت اقتصادی و زمانی پروژه های محوله همیشه مورد وثوق کارفرمایان گرامی بوده است.

شعار سازمانی گروه مهندسی معماری بنا افرا ارائه بالاترین کیفیت خدمات مهندسی و رعایت صرفه اقتصادی کارفرمایان گرامی در مقام شریک پروژه است.

مهندسين اين مجموعه از نخبگان فارغ التحصيل دانشگاه های کشور می باشد . که پيش از تشکيل گروه مهندسی معماری بنا افرا در عرصه های معماری و عمرانی مشغول به فعاليت بوده اند . با پشتوانه فنی و علمی و بهره گيری از سالها تجربه همکاری با مجموعه های نامی فعال در زمينه های معماری و عمرانی کشور و نيز بهره گيری از کادر اجرايی زبده و با انگيزه کاری بسيار بالا آماده همکاری می باشند.

گروه مهندسی معماری بنا افرا يک مجموعه مهندسی-معماری در تخصص ها چندگانه است . در حال حاضر بنا افرا در زمينه های تخصصی متنوع فعاليت دارد . امکان ارائه خدمات تخصصی ويژه در زمينه های مورد نظر و يا يک پارچه در پروژه های مختلف با ابعاد بزرگ و يا کوچک را داراست. گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه های طراحی ویلا و ساخت ویلا ، طراحی دکوراسیون داخلی ، بازسازی منزل و بازسازی آپارتمان و طراحی نما و مجری نمای ساختمان فعال می باشد.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی پلان های فاز یک و دو ، طراحی دکوراسیون داخلی، سقف ها ، آشپزخانه و محوطه و همچنین طراحی نما و ساخت نقشه ها به صورت مدیریت پیمان.

طراحی و ساخت کارخانه

طراحی ساختمان تولید ، طراحی ساختمان اداری ، انبار ، سردرب و دیگر سازه های مورد نیاز صنعتی به همراه طراحی و اجرای محوطه و فضای سبز.

طراحی و ساخت نمای ساختمان

طراحی نمای مدرن و طراحی نمای پست مدرن با متریال های مورد تایید شهرداری و اجرای دقیق طرح ها جهت نمای ساختمان.

طراحی و اجرای دکوراسیون و بازسازی

طراحی دکوراسیون جهت فضا های مسکونی ، طراحی لابی ساختمان ، طراحی فضاهای اداری و فروشگاهی و مجری بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی با کیفیت اجرایی بسیار بالا.

درصد رضایت مشتریان در هر بخش

در این قسمت براساس هر زمینه از فعالیت های گروه مهندسی معماری بنا افرا درصد رضایت مشتریان در آن زمینه خواص مشخص شده است . معیار های کیفیت کار اجرا شده ، مطابقت طرح با اجرا ، مشتری مداری و درک متقابل با کارفرما در این آمار سنجیده شده و به خدمت شما تقدیم گردیده است.

طراحی داخلی و دکوراسیون85%
بازسازی و اجرای فضای داخلی 90%
طراحی نما 90%
اجرای نما 95%
طراحی محوطه یا روف گاردن 80%
اجرای محوطه 95٪

مشتریان ما

>گروه مهندسی معماری بنا افرا در طی بازه فعالیت خود با شرکت های معماری و عمرانی ، سازمان ها و ادارات مختلفی همکاری داشته است . این شرکت ها به اختصار به حضور شما معرفی می گردند.