banaafra@gmail.com 02122751170

معرفی پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا

ما در این بخش به معرفی مختصری از گروه مهندسی معماری بنا افرا و پروژه های اجرایی این مجموعه می پردازیم . گروه مهندسی معماری بنا افرا از سال ۱۳۸۸ تا کنون در زمینه طراحی و اجرای معماری فعال می باشد . این مجموعه در طی سال های خدمت خود موفق به تحویل و ارائه بیش از یکصد طرح معماری و پروژه اجرایی به کارفرمایان گرامی بوده است . زمینه های فعالیت این مجموعه طیف گسترده ای از مشاغل و صنایع را شامل شده است . گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی واحد های مسکونی . طراحی و دکوراسیون داخلی واحد های اداری فعالیت های گسترده ای داشته است .

گروه مهندسی معماری بنا افرا طرف قرارداد کاری جهت بازسازی شعب متعددی از بانک مسکن ایران بوده است . طرحی و اجرای بازسازی شعب بانک موضوع بسیار چالش برانگیز و خاصی می باشد و که برای این مجموعه تجربیاتی ارزشمند را به همراه داشته است . فشار کاری و محدودیت زمانی بالا به حدی می باشد که به اختصار می توان گفت یک شعبه از بانک توانایی تعطیلی بیش از حداکثر دو روز را ندارد . لذا مدیریت و برنامه ریزی بسیار دقیقی برای این امر لازم است تا پیش از روند شروع کار کلیه بخش های سفارشی تهیه و آماده شده باشند . بدان دلیل که بدون وقفه و در کمترین زمان ممکن بازسازی یک شعبه از بانک اعم از نما و بازسازی داخلی آن کامل و آماده استفاده گردد .

گروه مهندسی معماری بنا افرا از طریق شرکت مهندسین مشاور آرتیمان دیس به صورت قراردادی در زمینه بازسازی نمای برخی شعب بانک ملی ایران فعالیت های قابل ذکری داشته است . بانک ملی ایران از باسابقه ترین و معتبر ترین بانک های کشور می باشد که دلیل این اعتبار قطعا نظارت های مفید و دقیق مسئولین ذیربط در تمام زمینه ها بوده است . لذا همکاری با بانک ملی ایران نیز برای این مجموعه افتخاری ارزشمند بوده و رزومه ای گرانقدر را برای گروه مهندسی - معماری بنا افرا به جای گذاشته است .

گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه طراحی نمای ساختمان نیز فعالیت های گسترده داشته است . این مجموعه در رزومه خود از طراحی نمای ساختمان های بلند مرتبه تا ویلاهای خصوصی را دارد . همان طور که می دانید نما پوسته خارجی یک بنا را تشکیل می دهد و اولین معرف هویت اصلی بنا به مخاطبین می باشد . طراحی نما های ساختمان با توجه به طیف گسترده ای از سلایق و نیازهای کارفرمایان گرامی توانسته گروه مهندسی معماری بنا افرا را به یک مجموعه با تجربه و قدرتمند بدل نماید . ارائه طرح های سه بعدی و نقشه های اجرای از خدماتی می باشد که این مجموعه به کارفرمایان ارائه می نماید .

گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه اجرای نما های مدرن آلومینیوم کامپوزیت پانل در سال ۱۳۸۸ کار خود را آغاز نمود . این گروه مهندسی پس از دو سال از فعالیت خود زمینه کار خود را گسترده تر نمود . تا امروز که مجری پروژه های متعدی از نماهای سنگ ، آجر ، سیمان ، ورق آهن و چوب ترموود می باشد . گروه مهندسی معماری بنا افرا در رزومه کاری خود تجربه اجرای نمای ساختمان های مسکونی متعدد ، ویلا های شخصی و کارخانجات آراد را دارد . تجربه بینظیر کار در محیط های صنعتی و چالش های ناشی از آن کادر فنی این مجموعه را بیش از پیش با تجربه تر کرده است . امروز گروه مهندسی معماری بنا افرا یک مجموعه قدرتمند و با سابقه در زمینه اجرای نما های ساختمانی می باشد . کیفیت اجرا ضامن ماست .صفحه معرفی جزییات و تصاویر مربوط به پروژه های این گروه مهندسی معماری پر فضای آن لاین در وب سایت این مجموعه حاضر و بارگذاری نشده است . اما بخشی از پروژه های اجرایی ما در صفحه اینستاگرام گروه مهندسی معماری بنا افرا بارگزاری شده اند که از شما دعوت می کنیم از طریق لینک زیر وارد صفحه اینستاگرام این مجموعه شوید از پروژه های این مجموعه بازدید بفرمایید .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


  • همه
  • طراحی و ساخت کارخانه
  • طراحی و ساخت ویلا
  • طراحی و ساخت نما
  • طراحی داخلی و بازسازی
  • پروژه های دولتی
  • دیگر کارها
طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>
ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان دولتی و بانک ها

پروژه های دولتی

بازسازی شعب بانک ها

طراح و مجری ترموود

دیگر پروژه ها

پروژه های متعدد دیگر