banaafra@gmail.com 02122751170
باشگاه ورزشی رشد
باشگاه ورزشی رشد

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی اجرای نمای باشگاه ورزشی رشد
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۳۹۸

پروژه های همکاری شده با باشگاه ورزشی رشد

گروه مهندسی معماری بنا افرا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز در زمینه خدمات مهندسی و معماری به جامعه عمرانی کشور فعال می باشد . پروژه های همکاری شده با باشگاه ورزشی رشد در دو بخش می باشند .

بخش اول مرتبط با باشگاه ورزشی رشد واقع در بلوار اوشان از بلوار ارتش تهران می باشد که در قالب یک ساختمان دو طبقه در ابعاد بک سوله ورزشی بنا شده است . این ساختمان در یک مجموعه ورزشی واقع شده که زمین های تنیس مکمل آن می باشند . مجموعه ورزشی رشد در راستای نوسازی و بهبود خدمات خود با هدف بازسازی ساختمان با مهندسین مشاور کاوک به صورت مستقیم پیمان همکاری بست و طراحی این پروژه را گروه کاوک دیزاین انجام داده است .

در طراحی نمای این ساختمان یک المان فضایی جهت معرفی کاربری ساختمان در نظر گرفته شد که به شکل یک دمبل ورزشی و معلق در بالای ساختمان و بر روی بام بنا می بایست ساخته شود . طراحی سازه و اجرای این المان فضایی توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا انجام شد. این المان فضایی با ارتفاع ۶ متر از سطح بام و در طول ۱۲ متر اجرا شده است . با هدف تفکیک و تشخیص طرح این المان وزنه های هر طرف از دنبل با رنگی متفاوت اجرا شده اند که امکان تفکیک و تشخیص طرح هدف را در بیننده فراهم کنند .

باشگاه ورزشی رشد موشن یکی دیگر از شعب باشگاه ورزشی رشد می باشد که در منطقه قیطریه تهران در چیذر واقع شده است و در زمینی با وسعت چند هزار متر قرار دارد . که زمین های بازی فوتبال و ... مکمل این باشگاه می باشد . نمای ساختمان باشگاه ورزشی رشد موشن به صورت مورب و در ارتفاع ۷ متر اجرا شده است . رنگ سبز انتخاب شده توسط گروه طراحی ، این نما را بسیار خاص و متفاوت کرده است و باعث شده به یکی از زیبا ترین باشگاه های ورزشی تهران بدل شود . کیفیت اجرای این تما توسط ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل به اندازه ای بالا می باشد که اگر ابعاد تایل ها کوچکتر اجرا می شدند . بیننده تصور نمای اجرا شده با سرامیک را در ذهن خواهد داشت . چرا که این خطوط دقیق و با خطای کمتر از نیم سانتی متر حقیقتا مهارت و توانای و تجربه ای بالا احتیاج داشته است .

گروه مهندسی معماری بنا افرا نه فقط در زمینه طراحی و اجرای نما های آلومینیوم کامپوزیت پانل . بلکه در زمینه طراحی و اجرای نمای چوبی ترمووود . نمای سنگ . طراحی و اجرای نمای آجر و همچنین طراحی و اجرای نمای سیمان نیز فعالیت دارد . طراحی و اجرا های نما های ترکیبی برای بنا های مسکونی با طرح های مدرن توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا انجام می پذیرد . گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی و مجری دکوراسیون داخلی و بازسازی واحد های مسکونی . اداری و تجاری نیز می باشد .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان