banaafra@gmail.com 02122751170
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرای بازسازی شعب بانک مسکن
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۳۹۳

پروژه های بازسازی کلی شعب شمالغرب بانک مسکن

بازسازی پروژه های شعب تحت مدیریت شمالغرب بانک مسکن از طریق مناقصه به پیمانکاران واگذار می گردد . گروه مهندسی معماری بنا افرا در بازه سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ در این مناقصات شرکت می کرده است . بدلیل کیفیت اجرای بالای گروه مهندسی معماری بنا افرا و قیمت های رقابتی امکان پیروزی در مناقصات بانک مسکن برای گروه مهندسی معماری بنا افرا در طی سالهای متمادی فراهم شده است . بالا رفتن حجم کاری و پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا امکان شرکت مجدد این مجموعه را در مناقصات بانک مسکن برای این مجموعه فراهم نکرده است . پروژه بازسازی شعب بانک ها از جمله پر چالش ترین زمینه های بازسازی به حساب می آید.

در پروسه بازسازی شعب بانک ها گروه پیمانکار می بایست دارای مدیریت و کادری بسیار مجرب و با برنامه ریزی بالا باشد . هماهنگی نیرو های اجرایی در این قبیل پروژه های بازسازی بسیار تعیین کننده است . شعب بانک ها بدلیل موقعیت حساس و استراتژیکی که برخوردار هستند این امکان را ندارند که در روز های کار تعطیل شوند . لذا امر بازسازی می بایست در حالی انجام گردد که شعبه به کار خود ادامه می دهد . حداکثر روز هایی که یک شعبه در کل پروسه بازسازی تعطیل می شود دو روز می باشد که می بایست به نحوی برنامه ریزی شود که که یکی از آن روز ها جمعه باشد این بدان معمنا می باشد که امکان هیچ خطایی در این قبیل پروژه ها وجود ندارد .

با این شرایط بازسازی کلی یک شعبه امری بسیار چالش برانگیز است که برای هر پیمانکاری تجربه ای بسیار بینظیر و ارزشمند خواهد بود . مدیریت زمان و مدیریت سفارشات با حجم بالای استرس و محدودیت زمانی موقعیتی را برای پیمانکار فراهم می کند که شاید در هیچ پروژه دیگری امکان درک آن فراهم نباشد .

بازسازی شعبه خیابان شیراز شمالی در مساحتی بیش از ۲۰۰ متر مربع از جمله پروژه های ذکر شده در این زمینه می باشد . تغییرات کلی پلان ها و ساخت فضا های جدید . تعویض کامل نما با متریال های آجر نسوز و سنگ تراورتن . تعویض کامل کف شعبه و ... از کار های انجام شده در این پروژه بازسازی و دیگر پروژه های مربوط به بازسازی کلی شعب بانک مسکن بوده است .

برخی از شعب بازسازی شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا عبارتند از شعبه شهر آرا واقع در خیابان شهرآرا تهران . شعبه خیابان کارگر شمالی واقع در خیابان کارگر . شعبه بلوار کشاورز واقع در بلوار کشاورز تهران . شعبه مرکزی شهریار واقع در شهرستان شهریار استان تهران . پروژه های بازسازی تابلوی شعب این بانک عبارتند از بازسازی تابلوی شعبه اندیشه شهریاز فاز یک . بازسازی تابلوی شعبه مرکزی اندیشه شهریار . شعبه زبرجد . شعبه میدان نور تهران . شعبه ولنجک تهران . شعبه خیابان شیراز و خیابان کار گر تهران . شعبه شهر آرا و بسیاری پروژه های دیگر که با این بانک محترم همکاری داشته ایم .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>
طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی