banaafra@gmail.com 02122751170
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی
بازسازی شعب بانک ملی

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی بازسازی شعب بانک ملی ایران
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۳۹۱

پروژه های بازسازی شعبه های بانک ملی ایران

گروه مهندسی معماری بنا افرا با بیش از یک دهه فعالیت مفید در زمینه های معماری و عمران از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود . پروژه های بازسازی شعبه های بانک ملی ایران از جمله کارهای انجام شده توسط این گروه فنی و ومهندسی می باشد . سرپرستی شعب بانک ملی ایران در شهر تهران به دو دسته شمال و جنوب تقسیم می شود . گروه مهندسی معماری بنا افرا در بخش شمال شهر تهران تعدادی از شعب بانک ملی ایران را در جبهه نما بازسازی کرده است .

شعبه خیابان سید جمال الدین اسد آبادی از جمله این شعب به حساب می آید . نمای این شعبه تماما با ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل کار شده است و حاشیه آزاراه چهل سانتی متری پایین ستون ها با سنگ گرانیت مشکی . تابلوی این شعبه از شعب بانک ملی ایران به عنوان نمونه جهت برنامه ریزی طرح جدید تابلو های بانک ملی اجرا شد . جزییات رعایت شده و اجرا شده در این تابلو بسیار زیاد است و از این رو تابلوی این شعبه نسبت به دیگر شعب خاص تر به شمار می رود .

شعبه میدان سید جمال الدین اسد آبادی یکی از شعب اصلی و با اهمیت تحت مدیریت شمال شهر تهران بانک ملی ایران می باشد . این شعبه در سه طبقه که دو طبقه روی زمین و یک طبقه زیر زمین می باشد ساخته و اجرا شده است . شعبه میدان سید جمال الدین اسد آبادی دارای نمای سه بر است که بر اصلی نما در داخل میدان قرار دارد . ستون های بلند با پنجره های قدی . که ستون ها با ورق الومینیوم کامپوزیت پانل کار شده اند و جلوه ای خاص به نمای این شعبه داده اند . سر در ورودی این شعبه به صورت سنگی اجرا شده است . تضاد رنگ کرم سنگ با ورق های دودی و نقره ای کار بازسازی این شعبه را متفاوت کرده است .

شعبه یوسف آباد از شعب بانک ملی ایران نیز در بخش نما توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا بازسازی و اجرا شده است . شعبه یوسف آباد واقع در خیابان ولی عصر و کمی بالاتر از خیابان تخت طاووس می باشد .

شعبه ولنجک نیز شعبه دیگر از زمره این پروژه های بازسازی نما می باشد که در انتهای خیابان یمن در منطقه ولنجک واقع شده است . این شعبه نمای بسیار کوچکی دارد .

گروه مهندسی معماری بنا افرا بغیر از فعالیت در زمینه اجرای نما های آلومینیوم کامپوزیت در زمینه اجرای نمای چوبی ترمووود . نما های ساختمان سنگ. سیما . آجر و ورق آهن نیز فعال می باشد . از دیگر زمینه های تخصصی گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی اماکن مسکونی . اداری و تجاری می باشد.

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>
طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی