banaafra@gmail.com 02122751170
طراحی داخلی دفتر کار
طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی و ساخت آشپزخانه
طراحی و ساخت ویترین چوبی
طراحی و ساخت کمد چوبی
طراحی داخلی خانه نیو کلاسیک کوچک
طراحی داخلی و دکوراسیون اداری
طراحی داخلی لابی باشگاه زنانه
طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه
طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه
طراحی داخلی اداری کارخانه
طراحی داخلی اداری کارخانه
طراحی داخلی و دکوراسیون فروشگاه لباس
طراحی داخلی فروشگاه هلنسا
طراحی داخلی و دکوراسیون اداری
طراحی داخلی و دکوراسیون فروشگاه لباس
طراحی داخلی رستوران سالن اجتماعات خانه دریا
طراحی داخلی و دکوراسیون ویلای کیش
طراحی داخلی سالن پذیرش ساختمان اداری کارخانه
لابی مجتمع مسکونی پاسداران

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۰-۱۴۰۱

نمونه ای از پروژه های طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان یکی از تخصص های گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد . که در این مطلب به نمونه ای از پروژه های طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی می پردازیم . طیف گسترده ای در زمینه پروژه های طراحی داخلی ساختمان و همچنین بازسازی وجود دارد . این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده است و تا کنون با هدف جلب رضایت کارفرمایان گرامی مشغول به خدمت می باشد . پروژه های طراحی و اجرا شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا در این مطلب به اختصار به حضور تقدیم می گردد.

طراحی داخلی ویلای مسکونی دماوند از جمله پروژه های طراحی داخلی گروه مهندسی معماری بنا افرا بوده است . ویلای مسکونی دماوند در دو طبقه و با مساحت ۲۵۰ متر مربع ساخته شده است .

طراحی داخلی ساختمان اداری کارخانه آدران آرد آراد . این ساختمان اداری در سه طبقه و با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی و ساخته شده است . این ساختمان دارای فضاهای آشپزخانه . سالن غذاخوری . محیط اداری . اتاق کنفرانس .اتاق مدیریت . اتاق حسابداری . لابی و ... می باشد که همگی توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی و اجرا شده اند .

پروژه دکوراسیون فروشگاه های شرکت تولیدی غنچه ( تولید کننده پوشاک کودک) در نمک آبرود مازندران و خیابان پاسداران در تهران از پروژه های طراحی و اجرا شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشند . این دو فروشگاه به صورت کاملا مستقل و بنا به موقعیت مکانی طراحی و اجرا شده اند .

طراحی داخلی ساختمان خدماتی رفاهی شهرک ساحلی خانه دریا . طراحی داخلی محوطه داخلی ساختمان خدماتی رفاهی شهرک توریستی ساحلی خانه دریا که یکی از برند ترین شهرک های ساحلی در استان مازندران می باشد توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی و بخشی از آن اجرا شده است .این مجموعه با زیر بنای ۲۰۰۰ متر مربع بنا شده و شامل رستوران . کافی شاپ و سوپر مارکت می باشد .

لابی ورودی باشگاه ورزشی شهربانو متعلق به شهرداری تهران یک باشگاه ورزشی است که متعلق به بانوان می باشد . طراحی لابی این مجموعه ورزشی با در نظر گرفتن کاربری و مخطبین خود طراحی و ارائه شده است . استفاده از رنگ های روشن یکی از دلایل طراحی این مجموعه توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد .

پروژه های متعدد مسکونی که شامل طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب . سالن پذیرایی . آشپزخانه و ... می باشند از جمله رزومه های گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد که بخشی از این پروژه ها به صورت تصویری به حضور شما ارايه شده اند . شرح کلیه پروژه های این مجموعه رشته کلام را بسیار طولانی می کند . در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید.

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>