banaafra@gmail.com 02122751170
اجرای الاچیق ترمووود
طراحی داخلی و ساخت پذیرش ساختمان اداری
طراحی داخلی و ساخت اتاق کنفرانس
اجرای نمای کامپوزیت
ساخت پست برق
اجرای کناف
اجرای سازه
طراحی داخلی رستوران کوکو خانه دریا
ساخت سازه فضایی باشگاه ورزشی رشد
طراحی داخلی ویلا
نقشه بردای

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرا
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۴۰۱

معرفی دیگر پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا

به این صفحه از وب سایت گروه مهندسی معماری بنا افرا خوش آمدید . در بخش می خواهیم به معرفی دیگر پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا بپردازیم . در این صفحه پروژه های اجرای ترموود ، پروژه های اجرای سازه ، پروژه های اجرای کناف . پروژه های اجرای نما و پروژه های متنوع دیگری را به شما معرفی می نماییم .

گروه مهندسی معماری بنا افرا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و تا کنون در حال خدمت به جامعه مهندسی و عمرانی کشور می باشد . این مجموعه در رزومه کاری خود به صورت متعدد مجری نما تروود بوده است . این سابقه فعالیت مربوط به پروزه های طراحی و اجرای نما بوده که در زیر این صفحه لینک ورود به صفحه مطرح شده موجود می باشد . می توانید از این صفحه از وب سایت ما بازدید بفرمایید . از جمله فعالیت های ما پروژه های روف گاردن می باشد . ساخت آلاچیق با ترمووود و سازه فولادی از زمره کارهایی است که در این دسته بندی به حضور معرفی شده است .

گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه نظارت و اجرای سازه های ساختمان های ویلایی . سردرب . ساختمان های تخصصی خدماتی . پست های برق فشار قوی و بسیاری دیگر فعال می باشد . در این بخش از رزومه این مجموعه به معرفی برخی از این پروژه های به صورت تصویری پرداخته شده است .

ساخت طرح های فضایی با ابعاد خارق العاده نیز از دیگر تجربیات گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد . پروژه ساخت المان سر درب ورودی باشگاه ورزشی رشد واقع در بلوار اوشان – بلوار ارتش به طول ۱۲ متر و ارتفاع ۶ متر که در ارتفاع ۷ متری از سطح زمین واقع شده است . خود تجربه و رزومه ای خاص برای این مجموعه فنی و مهندسی می باشد . طراحی سازه این المان به صورتی که تحت فشار بادهای منطقه بتواند صلبیت خود را حفظ نماید از چالش های این پروژه بوده است . طرح این المان به صورت یک دمبل می باشد .

اجرای نمای ساختمان های بلند مرتبه نیز از خدمات گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد . ساختمان اداری آناهیتا که در دهه ۸۰ در شهرستان کرج خیابان طالقانی اجرا شده است از جمله این خدمات می باشد که توسط ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل اجرا شده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نما های اجرا شده می توانید وارد لینک مربوطه در پایین همین صفحه بشوید .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان دولتی و بانک ها

پروژه های دولتی

بازسازی شعب بانک ها