banaafra@gmail.com 02122751170
طراحی و ساخت کارخانه صنعتی
طراحی و ساخت و بازسازی نمای کارخانه رازک
طراحی و ساخت ساختمان اداری کارخانه
طراحی و ساخت سردرب کارخانه تجهیزات پزشکی
طراحی و ساخت سوله انبار صنعتی
طراحی و ساخت کارخانه
طراحی و ساخت کارخانه
طراحی و ساخت کارخانه
طراحی و ساخت کارخانه
طراحی و ساخت سردرب کارخانه
طراحی و ساخت محوطه کارخانه
مجری تاسیسات زیرزمینی

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و ساخت کارخانه
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۴-۱۴۰۰

پروژه های طراحی و ساخت کارخانه های صنعتی

در این صفحه نمونه هایی از پروژه های طراحی و ساخته شده از کارخانه های صنعتی را مشاهده می فرمایید که شامل طراحی نما و ساختمان تولید ، طراحی ساختمان اداری و ساخت ، طراحی نما و اجرای سوله انبار ، طراحی و ساخت محوطه و تاسیسات زیرزمینی ، طراحی و ساخت سردرب می باشد

گروه مهندسی معماری بنا افرا طراح و مجری پروژه ساخت کارخانه آدران آرد آراد می باشد . در این پروژه طراحی و ساخت نمای ساختمان تولید به طول حدودی ۱۰۰ متر و عرض ۲۰ متر و ارتفاع ۲۶ متر در چهار طرف نما انجام گرفته است . مساحت نمای این ساختمان ۶۴۰۰ متر مربع بوده است . تیپ طراحی در جبهه شرقی و غربی ساختمان کاملا متفاوت است . دو نمای مستقل در این ساختمان اجرا شده است که در عین استقلال هارمونی بالایی با یکدیگر دارند .

طراحی و ساخت ساختمان اداری این مجموعه تولیدی به مساخت ۱۰۰۰ متر مربع در سه طبقه از دیگر پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا بوده است . این ساختمان با کاربری اداری دارای یک طبقه خدماتی شامل آشپزخانه و سالن پذیرایی. ۴ سرویس بهداشتی جهت خانم ها و آقایان به صورت تفکیک شده . انبار . اتاق رک . موتور خانه . اتاق پخت نان و لابی ورودی می باشد . طراحی این ساختمان به گونه ای انجام گرفته است که با تراز ۱۴۰+ سانتی متر وارد طبقه همکف می شود . این بدان منظور می باشد که نیاز به آسانسور در ساختمان مرتفع گردد . در واقع ساختمان به صورت دوبلکس و یک زیر زمین در تراز ۱۶۰- طراحی و ساخته شده است .

طبقه همکف این پروژه دارای یک پلان باز ، شامل فضای مدیران . آزمایشگاه. اتاق فروش . اتاق حسابداری و لابی ورودی می باشد. در طبقه اول این ساختمان نیز کاربری مدیریتی دارد و دارای یک اتاق کنفرانس . دو اتاق مدیریت . یک سوئیت میهمان مستر . یک آبدار خانه و دو سرویس بهداشتی می باشد .

گروه مهندسی معماری بنا افرا طراح نمای کارخانه آرد واحد تهران بوده است . طراحی سر در این مجموعه نیز از کار های این مجموعه فنی مهندسی می باشد . اجرای سردرب ورودی ساختمان تولید کارخانه مدی تک سیس با متریال آلومینیوم کامپوزیت پانل از کار های اجرایی بنا افرا می باشد. گروه مهندسی معماری بنا افرا پیمانکار ساخت کارخانجات صنعتی می باشد.

نمای کارخانه داروسازی رازک جهت بازسازی توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی شد و هنوز به مرحله اجرا نرسیده است . همچنین نمای ساختمان تولید کارخانه آرد منصوبیان نیز از زمره همین پروژه ها می باشد.

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

ساخت نما

اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نماهای ساختمان

ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت