banaafra@gmail.com 02122751170
ساخت سر درب ورودی

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرا
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۲

پروژه ساخت سر درب کارخانه مدی تک سیس

کارخانه صنعتی مدی تک سیس تولید کننده تجهیزات پزشکی در زمینه دستگاه های دیالیز می باشد . سایت اصلی این کارخانه در شهرک صنعتی اشتهارد واقع در شهرستان اشتهارد در استان البرز می باشد . گروه مهندسی مهماری بنا افرا مجری پروژه ساخت سر درب کارخانه مدی تک سیس جهت ساختمان تولید این مجموعه صنعتی بوده است . گروه مهندسی معماری بنا افرا یک مجموعه فنی و مهندسی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است . خدمات گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی نما . ساخت نما . طراحی دکوراسیون داخلی . بازسازی ساختمان . طراحی ویلا و اجرای ویلا می باشد .

گروه مهندسی معماری بنا افرا چندین پروژه صنعتی را طراحی و اجرا نموده است . کارخانه مدی تک سیس یکی از پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا است که در عین حال که پروژه بزرگی نبوده است ولی در دسته پروژه های صنعتی این گروه فنی و مهندسی قرار دارد .

در ادامه مطلب لازم می دانیم در خصوص این پروژه توضیحاتی را ارائه نماییم . طراحی سر درب ورودی ساختمان تولید کارخانه مدی تک سیس توسط شرکت مهندسین مشاور کاوک دیزاین طراحی شده است و اجرای این المان ورودی را گروه مهندسی معماری بنا افرا انجام داده است .

این المان بر روی بنای ساختمانی در حال فعالیت اجرا شده است و طول آن ۱۱ متر و در ارتفاع چهار متر و نیم می باشد . ترکیب این نما از ورق های الومینیوم کامپوزیت پانل سفید و آبی (به جهت هماهنگی با لوگوی کارخانه ) و قوطی های فولادی است . قوطی های فولادی به صورت لوور در بالای نما اجرا شده اند . طراحی اوریب این المان ورودی و اجرای با کیفیت گروه مهندسی معماری بنا افرا توانست رضایت کارفرمای گرامی را جلب نماید .

گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه های متعددی فعالیت دارد . طراحی نمای مدرن ساختمان . اجرای نما آجر و سنگ . اجرای نما ترمووود. اجرای نمای سیمانی . اجرای ورق آهن از جمله فعالیت های گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه نمای ساختمان می باشد . طراحی داخلی و دکوراسیون نیز زمینه تخصصی دیگر گروه مهندسی معماری بنا افرا است که شامل طراحی و بازسازی منزل . ادرات و دفاتر اداری . مطب و رستوران ها و مراکز تجاری می باشد . دیگر پروژه های گروه مهندسی معماری بنا افرا در ادامه این مطلب به حضور شما تقدیم شده است .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>
طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی