banaafra@gmail.com 02122751170
طراحی و ساخت ویلا در کردان
طراحی و ساخت ویلا در شمال
طراحی و ساخت ویلا در دماوند
طراحی و ساخت ویلا در زیبادشت
طراحی و ساخت ویلا در محمودآباد

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و ساخت ویلا
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۰-۱۴۰۱

معرفی پروژه های طراحی ویلا و ساخت ویلا

نمونه ای از پروژه های طراحی ویلا را در این صفحه مشاهده می کنید که این پروژه ها به طور متغیر شامل طراحی پلان های معماری و نما و یا شامل ساخت و دکوراسیون داخلی می باشند. در ادامه به توضیحاتی مربوط به پروژه های اجرایی می پردازیم .

گروه مهندسی معماری بنا افرا طراح ویلا و مجری ساخت ویلا می باشد . این گروه فنی و مهندسی در طی سال های خدمت خود از سال ۱۳۸۸ تا کنون چندین پروژه ساخت ویلا را تکمیل نموده است . ساخت ویلا از زمره پروژه های بسیار دقیق و با ظرافت می باشد . کیفیت اجرا در این پروژه ها در رتبه اول قرار دارد . پروژه ی ویلای زیبادشت به صورت یک میهمان پذیر مستقل از ویلای اصلی موجود در محوطه باغ اجرا شده است . طراحی این ویلا بر عهده شرکت آرتیمان دیس بوده است . نمای این ویلا از ترکیب سنگ ، چوب ترموود و ورق های آهن تشکیل شده است و دارای یک تراس ورودی شامل محوطه نشیمن و باربیکیو . ورودی . سالن پذیرایی . دو اتاق خواب . دو سرویس بهداشتی و یک آشپزخانه می باشد . این ویلا به صورت یک ویلای فلت یک طبقه اجرا شده است و دارای پنجره های تماما قدی رو به محوطه باغ می باشد .

موقعیت مکانی ویلای لاهیجان در بخش شهری لاهیجان واقع شده است . این ویلا کاربری مسکونی دارد . در دو طبقه طراحی و ساخته شده است و مساحت این ویلا ۳۰۰ متر مربع می باشد . این ویلا دارای سه اتاق خواب مستر . یک نشیمن در طبقه بالا . یک اتاق میهمان در طبقه همکف . یک سالن پذایرایی بزرک یک آشپزخانه و یک سرویس بهداشتی میهمان در طبقه همکف می باشد . این ویلا دارای دو تراس در طبقات همکف و اول ویلاست که به صورت عرضی قرار گرفته و تمام عرض نما را پوشش می دهد . ویلا بروی کرسی ۷۰ سانتی ساخته شده است و نمای آن از ترکیب سیمان ، آجر و سنگ ، ورق آهن و چوب می باشد .

ساختمان ویلای کردان برای منطقه اغشت کردان طراحی شده است . بدلیل شیب تند زمین این ویلا از دید بسیار کافی و مسلط بر روی باغ و رودخانه برخوردار است . این ویلا در دو طبقه و مساحت ۲۵۰ متر مربع طراحی شده است . ویلای کردان دارای دو تراس بزرگ در طبقات همکف و اول می باشد . ویلای کردان دارای سه اتاق خواب مستر در طبقه اول و یک نشیمن در این طبقه می باشد . پلکان ارتباطی داخلی این ویلا به صورت اسپیرال طراحی شده و به شکل مخروطی وارونه با نمای سنگ کوهی به جداره جنوبی نما اتصال پیدا کرده است . در طبقه همکف این ویلا سالن پذیرایی با شومینه ، یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه طراحی شده است . در جلوی ویلا بدلیل شیب طبیعی زمین پلکان هایی طراحی شده که جلوه بی نظیری به این ویلا می دهد .

ویلای دماوند یکی دیگر از مجموعه ویلا های اجرا شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد . این ویلا در پشت شهرک هشت بهشت واقع شده است . در دو طبقه و مساحت ۲۵۰ متر مربع اجرا شده است . طراح این ویلا گروه مهندسی طاهری بوده است . در طبقه اول این ویلا دو اتاق خواب به همراه یک سرویس بهداشتی و یک اتاق خواب مستر و یک نشیمن رو به تراس شمالی بنا ساخته شده است . تراس طبقه اول این ویلا به گونه ای ساخته شده است که دید کاملی از قله دماوند را در تمام سال داراست . در طبقه همکف یک اتاق خواب میهمان با سرویس بهداشتی مستقل . یک سرویس بهداشتی در ورودی . یک سالن پذیرایی بزرگ و یک آشپزخانه ساخته شده است . تراس طبقه همکف این ویلا رو به استخر این مجموعه ویلایی می باشد . محوطه سازی این باغ ویلا از دیگر خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا بوده است .

ویلای نمک آبرود یک همکاری مشترک با آقای مهندس نوروزی از سازندگان بنام منطقه بوده است . در دو طبقه طراحی و اجرا شده است .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>