banaafra@gmail.com 02122751170
طراحی و ساخت ویلا در کردان
طراحی و ساخت ویلا در شمال
طراحی و ساخت ویلا در دماوند
طراحی و ساخت ویلا در زیبادشت
طراحی و ساخت ویلا در محمودآباد

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و ساخت ویلا
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۰-۱۴۰۱

معرفی پروژه های طراحی ویلا و ساخت ویلا

نمونه ای از پروژه های طراحی ویلا را در این صفحه مشاهده می کنید که این پروژه ها به طور متغیر شامل طراحی پلان های معماری و نما و یا شامل ساخت و دکوراسیون داخلی می باشند. در ادامه به توضیحاتی مربوط به پروژه های اجرایی می پردازیم .

گروه مهندسی معماری بنا افرا طراح ویلا و مجری ساخت ویلا می باشد . این گروه فنی و مهندسی در طی سال های خدمت خود از سال ۱۳۸۸ تا کنون چندین پروژه ساخت ویلا را تکمیل نموده است . ساخت ویلا از زمره پروژه های بسیار دقیق و با ظرافت می باشد . کیفیت اجرا در این پروژه ها در رتبه اول قرار دارد . پروژه ی ویلای زیبادشت به صورت یک میهمان پذیر مستقل از ویلای اصلی موجود در محوطه باغ اجرا شده است . طراحی این ویلا بر عهده شرکت آرتیمان دیس بوده است . نمای این ویلا از ترکیب سنگ ، چوب ترموود و ورق های آهن تشکیل شده است و دارای یک تراس ورودی شامل محوطه نشیمن و باربیکیو . ورودی . سالن پذیرایی . دو اتاق خواب . دو سرویس بهداشتی و یک آشپزخانه می باشد . این ویلا به صورت یک ویلای فلت یک طبقه اجرا شده است و دارای پنجره های تماما قدی رو به محوطه باغ می باشد .

موقعیت مکانی ویلای لاهیجان در بخش شهری لاهیجان واقع شده است . این ویلا کاربری مسکونی دارد . در دو طبقه طراحی و ساخته شده است و مساحت این ویلا ۳۰۰ متر مربع می باشد . این ویلا دارای سه اتاق خواب مستر . یک نشیمن در طبقه بالا . یک اتاق میهمان در طبقه همکف . یک سالن پذایرایی بزرک یک آشپزخانه و یک سرویس بهداشتی میهمان در طبقه همکف می باشد . این ویلا دارای دو تراس در طبقات همکف و اول ویلاست که به صورت عرضی قرار گرفته و تمام عرض نما را پوشش می دهد . ویلا بروی کرسی ۷۰ سانتی ساخته شده است و نمای آن از ترکیب سیمان ، آجر و سنگ ، ورق آهن و چوب می باشد .

ساختمان ویلای کردان برای منطقه اغشت کردان طراحی شده است . بدلیل شیب تند زمین این ویلا از دید بسیار کافی و مسلط بر روی باغ و رودخانه برخوردار است . این ویلا در دو طبقه و مساحت ۲۵۰ متر مربع طراحی شده است . ویلای کردان دارای دو تراس بزرگ در طبقات همکف و اول می باشد . ویلای کردان دارای سه اتاق خواب مستر در طبقه اول و یک نشیمن در این طبقه می باشد . پلکان ارتباطی داخلی این ویلا به صورت اسپیرال طراحی شده و به شکل مخروطی وارونه با نمای سنگ کوهی به جداره جنوبی نما اتصال پیدا کرده است . در طبقه همکف این ویلا سالن پذیرایی با شومینه ، یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه طراحی شده است . در جلوی ویلا بدلیل شیب طبیعی زمین پلکان هایی طراحی شده که جلوه بی نظیری به این ویلا می دهد .

ویلای دماوند یکی دیگر از مجموعه ویلا های اجرا شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا می باشد . این ویلا در پشت شهرک هشت بهشت واقع شده است . در دو طبقه و مساحت ۲۵۰ متر مربع اجرا شده است . طراح این ویلا گروه مهندسی طاهری بوده است . در طبقه اول این ویلا دو اتاق خواب به همراه یک سرویس بهداشتی و یک اتاق خواب مستر و یک نشیمن رو به تراس شمالی بنا ساخته شده است . تراس طبقه اول این ویلا به گونه ای ساخته شده است که دید کاملی از قله دماوند را در تمام سال داراست . در طبقه همکف یک اتاق خواب میهمان با سرویس بهداشتی مستقل . یک سرویس بهداشتی در ورودی . یک سالن پذیرایی بزرگ و یک آشپزخانه ساخته شده است . تراس طبقه همکف این ویلا رو به استخر این مجموعه ویلایی می باشد . محوطه سازی این باغ ویلا از دیگر خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا بوده است .

ویلای نمک آبرود یک همکاری مشترک با آقای مهندس نوروزی از سازندگان بنام منطقه بوده است . در دو طبقه طراحی و اجرا شده است .

ویدیوی بازدید از یک ویلا در کالیفرنیای امریکا

این ویدیو توسط هوش مصنوعی به زبان فارسی دوبله شده است .

موضوع این ویدیو بازدید از یک ویلای دوبلکس به سبک مدرن در شهر لس آنجلس در آمریکا می باشد . تماشای این ویدیو می تواند دید مناسبی را به شما که بدنبال ساخت یک ویلای متفاوت هستید بدهد . اکنون شما را به تماشای این فیلم تهیه شده با هوش مصنوعی دعوت می کنم . در خصوص هوش مصنوعی مخصوصا در مورد دوبله ویدیو ها ، قضاوت را بر عهده خود شما می گذاریم.

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نمای ساختمان

پروژه های طراحی نماهای ساختمان

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

ساخت نما

اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی