banaafra@gmail.com 02122751170
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن
بازسازی شعب بانک ملی و بانک مسکن

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی طراحی و اجرای دولتی
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۸۸-۱۳۹۲

معرفی پروژه های بازسازی شعب بانک ها

گروه مهندسی معماری بنا افرا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و تا کنون در حال خدمت به جامعه عمرانی کشور می باشد . این گروه مهندسی معماری در زمینه های متعددی با بانک های مسکن و به صورت غیر مستغیم با بانک های ملی ایران همکاری جهت بازسازی و نوسازی شعب داشته است . بازسازی شعب بانک ها یکی از پر چالش ترین تجربیات در زمینه بازسازی می باشد . بانک ها بدلیل حساسیت و شرایط استراتژیکی که دارند . امکان تعطیلی شعب خود را جهت عملیات بازسازی ندارند . لذا می بایست برنامه ای بسیار دقیق و مدون و از پیش طراحی و تعریف شده برای بازسازی شعب بانک ها تهیه شود . کلیه سفارشات می بایست قبل از روند شروع بازسازی انجام شود . پنجره های پیش از تخریب و ساخت سافت فریم ها می بایست سفارش گذاری شوند و در کمترین زمان ممکن پس از تخریب بنای قبلی . می بایست فریم پنجره ها و نما ساخته شود . این اجرا چنان دقیق باید باشد که هیچ مشکلی در زمان نصب پنجره ها . درب های اتوماتیک و غیره پیش نیاید .

شعب بانک ها بدلیل شرایط امنیتی حساسی که دارند . امکان بازسازی روتین را برای یک واحد تجاری به پیمانکار نمی دهند . نمی توان در بازه زمانی بیش از دو روز شعب بانک ها بدون حفاظ و پنجره باشند . این ها و بسیاری موارد دیگر باعث می شوند بازسازی شعب بانک ها برای یک پیمانکار تجربیاتی بی نظیر را رقم بزنند .

گروه مهندسی معماری بنا افرا بیش از ده شعبه از شعب بانک مسکن ایران را در منطقه شمالغرب تهران بازسازی کامل کرده است . این بنا ها در کلیه حوزه مدیریت شمالغرب بانک مسکن گسترده شده اند . شعبی همچون خیابان شیراز شمالی . خیابان شهرآرا . خیابان کارگر . بلوار کشاورز . ولنجک . مرکزی شهریار . فاز یک اندیشه و بسیاری دیگر . این مجموعه در رزومه کاری خود سابقه همکاری با شعب بانک ملی ایران را نیز داشته است . در منطقه مدیریت شمال تهران بانک ملی شعبه خیابان سید جمالدین اسد آبادی . شعبه میدان سید جمال الدین اسد آبادی . شعبه یوسف اباد . شعبه ولنجک و شعب دیگری از این بانک در بخش بازسازی نما توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا اجرا شده اند .

بازسازی شعب بانک تجربیاتی بی نظیر برای گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه مدیریت زمان و مدیریت پروژه رقم زده است که شاید بتوان گفت با هیچ پروژه دیگر قابل کسب نبوده است . این مجموعه با سابقه و تجربیات گسترده خود توانسته رضایت مشتریان خود را در بخش های مختلف کسب نماید . با امید همکاری با شما کارفرمای گرامی افتخاری برای این مجموعه فنی و مهندسی می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و ساخت کارخانه صنعتی

طراحی و ساخت کارخانه

طراح و مجری ساختمان تولید ، ساختمان اداری ، انبار ، محوطه

>