banaafra@gmail.com 02122751170
باشگاه ورزشی رشد
باشگاه ورزشی رشد
سر درب کارخانه مدی تک سیس در اشتهارد

معرفی پروژه های اجرا شده

  • دسته بندی اجرای پروژه های طراحی شده توسط شرکت مهندسین مشاور کاوک دیزاین
  • بازه تاریخی پروژه ها ۱۳۹۱-۱۳۹۸

پروژه های همکاری مشترک با شرکت کاوک دیزاین

گروه مهندسی معماری بنا افرا در طی سالهای فعالیت خود همکاری های مشترک زیادی با بسیار از شرکت ها و مجموعه های همکار خود در زمینه معماری و اجرا داشته است . شرکت مهندسین مشاور کاوک دیزاین از دسته شرکت های مهندسین مشاور می باشد که با طرح های خاص خود موفقیت های بسیاری کسب کرده اند. گروه مهندسی معماری بنا افرا در بخش اجرای نما در پروژه های مختلف همکار شرکت کاوک دیزان بوده است .

پروژه های همکاری مشترک با شرکت کاوک دیزاین در شهرک صنعتی اشتهارد . بلوار اوشان تهران و خیابان چیذر در منطقه قیطریه بوده است . در خصوص پروژه شهرک صنعتی اشتهارد لازم به ذکر است که این پروژه سر درب ورودی ساختمان تولید کارخانه صنعتی پزشکی مدی تک سیس بوده است . این طرح به صورت اوریب طراحی شده بود . سازه و پوسته نما توسط گروه مهندسی معماری بنا افرا اجرا شده است . نمای این پروژه ترکیب سفید و آبی از ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل می باشد.

پروژه بلوار اوشان در حقیقت ساخت حجمی فضایی بر روی بام ساختمان با ابعاد ۱۲ متر طول و ۶ متر ارتفاع بوده است که به صورت معلق کار شده . طراحی سازه این المان فضایی از دسته پروژه های چالش برانگیز گروه مهندسی معماری بنا افرا بوده است . برای استحکام بخشی به این سازه از روش خرپا استفاده شده . پوسته این المان فضایی با ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل کار شده است . هدف از ساخت این المان تدادعی کردن تصویری از یک دمبل ورزشی بوده است . اجرای این المان فضایی بر روی ساختمان باشگاه ورزشی رشد انجام گرفته است.

پروژه باشگاه ورزشی رشد موشن واقع در منطقه چیذر تهران نیز از جمله این همکاری های مشترک بوده است . نمای خاص و اوریب معکوس این پروژه با رنگ سبز بسیار خاص آن دل هر بیننده ای را می رباید . استفاده از رنگ سبز از اهداف طراح این پروژه بوده است و نتیجه کار را بسیار متفاوت از تمامی پروژه هایی کرده است که با ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل اجرا شده اند . جسارت در طراحی از دیگر مواردی است که در پروژه های مشترک با شرکت کاوک دیزاین با گروه مهندسی معماری بنا افرا رخ داده است .

گروه مهندسی معماری بنا افرا بغیر از فعالیت در زمینه اجرای ورق های آلومینیوم کامپوزیت پانل . در زمینه اجرای نمای آجر و سنگ . سیمان . چوب ترمو . ورق های آهن فعالیت دارد . از دیگر فعالیت های تخصصی گروه مهندسی معماری بنا افرا طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی منازل . ادارات . دفاتر کار اداری و فروشگاه ها و رستوران ها می باشد . این گروه فنی و مهندسی در زمینه های صنعتی نیز فعال بوده و چندین پروژه ساخت و بازسازی کارخانجات صنعتی را نیز طراحی و اجرا کرده است .

بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید تا لینک صفحات برای شما نمایش داده شوند


طراحی داخلی و بازسازی لابی باشگاه ورزشی

طراحی داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی مدرن

طراحی و ساخت نما

طراحی و اجرای نما های مدرن ساختمان

ویلاسازی و طراحی ویلا در دماوند ، کردا و شمال

طراحی و ساخت ویلا

طراحی نقشه های معماری ، نما و دکوراسیون داخلی - اجرا و ساخت