banaafra@gmail.com 02122751170

آمار رضایت مشتریان در هر بخش

در این بخش هر یک از زمینه های فعالیت گروه مهندسی معماری بتا افرا بر اساس آمار اخذ شده از مشتریان به صورت مستقل سنجش شده اند . میزان رضایت مشتریان در سنجش برای این طرح ملاک اصلی قرار گرفته است . معیار های دیگر از قبیل کیفیت کار اجرا شده ، مطابقت اجرا با طرح ، مشتری مداری در این سنجش لحاظ شده اند و به خدمت شما تقدیم شده اند . گروه مهندسی معماری بنا افرا در طی سال های خدمت خود از سال ۱۳۸۸ تا کنون تنها با هدف جلب رضایت کارفرمایان گرامی وارد این عرصه شده است . کیفیت اجرای این مجموعه همان طور که در تصاویر باقیمانده از پروژه های اجرا شده ما مشخص می باشد از ملاک اصلی دیگر ما می باشد . گروه مهندسی معماری بنا افرا در زمینه های طراحی و ساخت ویلا ، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل ، طراحی نمای ساختمان و مجری نمای ساختمان فعال می باشد. امیدواریم افتخار همکاری با شما را نیز داشته باشیم تا بتوانیم رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم .

طراحی داخلی و دکوراسیون85%
بازسازی و اجرای فضای داخلی 90%
طراحی نما 90%
اجرای نما 95%
طراحی محوطه یا روف گاردن 80%
اجرای محوطه 95٪


مطالعه این بخش برای شما می تواند جهت درک بهتر از نمودار های بالا مفید باشد

در این بخش به اختصار به توضیح هر یک از بخش های نمودار آماری بالا می پردازیم . آمار انتشار یافته در بخش اجرای نما براساس سنجش مواردی است که در ادامه ذکر می شود . این مواردعبارتند از ارتباط متقابل و رضایتبخش فی مابین کارفرما و پیمانکار . نظم در زمان اجرا . ارتباط مفید در طی پروژه با کارفرما و طراح جهت اجرای باکیفیت طرح ارايه شده . کیفیت اجرای کار نهایی . رفع عیوب احتمالی در زمان مقرر .

در خصوص طراحی محوطه یا روفگاردن مواردی همچون طراحی صحیح و مطلوب در ایجاد دسترسی های لازم در بخش های مختلف طرح . در نظر گرفتن شرایط پروژه براساس نقشه های توپوگرافی و شیب بندی صحیح پروژه . کیفیت طرح سه بعدی ارايه شده . همکاری طراح با کارفرما به جهت انجام تغییرات مد نظر کارفرما . کیفیت ارائه نقشه های اجرایی.

در مورد بخش اجرای محوطه ملاک اصلی کیفیت اجرا و میزان رضایتمندی کارفرما از کارنهایی می باشد .

طراحی دکوراسیون داخلی یکی از بخش های جالش برانگیز ما بوده است . این بخش دارای معیار ها و ملاک های متعددی است که در ادامه به آنها می پردازیم . از جمله ملاک های در نظر گرفته شده در این بخش علاوه بر رضایتمندی کارفرمایان از طرح ارائه شده . میزان رعایت اصول معماری در طرح . میزان در نظر گرفتن قوانین ترکیب رنگ ها و سبک شناسی . میزان تسلط طراح به نکات و دیتال های اجرایی در طرح و میزان بروز بودن اطلاعات طراح نسبت به مصالح و لوازم مصرفی بوده است .

بازسازی و اجرای فضای داخلی مربوط به منازل . ادارات . بانک ها و واحد تجاری بوده است . در این بخش کیفیت اجرا . خوش قولی پیمانکار . درک صحیح و متقابل میان پیمانکار و کارفرما از موارد اصلی سنجش آماری این طرح می باشد .

طراحی نما بخش دیگری است که در این سنجش مورد ارزیابی قرار گرفته است . در طراحی نما رعایت اصول و قوانین شهرداری بر اساس مناطق مد نظر بوده است . میزان شناخت و بروز بودن اطلاعات طراح از مصالح روز و کاربردی جهت بهینه سازی و زیبایی بخشی بیشتر در نما . کیفیت طرح ارائه شده ، میزان همکاری طراح جهت تغییرات مد نظر کارفرما . خوش قولی طراح در زمان ارائه طرح و کیفیت نقشه های اجرایی و میزان همکاری طراح با مجری جهت رفع شبهات اجرایی در زمان اجرای نما بوده است.

مشتریان ما

گروه مهندسی معماری بنا افرا در طی بازه فعالیت خود با شرکت های معماری و عمرانی ، سازمان ها و ادارات مختلفی همکاری داشته است . این شرکت ها به اختصار به حضور شما معرفی می گردند